Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.
  • Slide-8
Facebook

Portfolio

 

MARZENA I PAWEŁ - TRAILER 

Teledysk podsumowujący wyjątkowy dzień Marzeny i Pawła.

TANIEC SLOW MO 

Czasami otrzymuję pytania " Panie, a co to jest ten efekt SLOW MO?". Ten klip jest dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą oraz dla tych, którzy chcą choć na chwilę zwolnić czas :)  

DJ SMILE - ZABAWA ZAWSZE NA WESOŁO 

Dj Smile, jest jak whiskey, im starszy, tym lepszy. Dwa wesela, jeden klip. Z Dj Smile zawsze jest wesoło. Jak wiem, że Marek będzie grał na weselu, to na mojej twarzy od razu pojawia się uśmiech. Wtedy jestem spokojny o materiał, bo zawsze jest pełen parkiet.

TELEDYSK KASI I ŁUKASZA

Teledysk podsumowujący wyjątkowy dzień Kasi i Łukasza. 

OPRAWA MUZYCZNA BBK 
Piękna oprawa muzyczna wprowadza niesamowity klimat podczas ceremoni zaślubin. Polecam BBK-oprawa muzyczna.pl 

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW JUSTYNY I DANIELA
Często ludzie pytają się mnie, czy wykonuję klip z tzw. "podziękowaniami dla rodziców". Otóż wszem i wobec odpowiadam, TAK  Jednak aby tak fajnie wyszło, potrzebny jest dobry pomysł oraz zaangażowanie aktorów  W tym przypadku Justyna i Daniel spisali się na medal.

SESJA BEATKI I KRZYSZTOFA
Przykładowy klip w którym wykorzystaliśmy fragmenty filmu oraz scen nagranych podczas sesji zdjęciowej w Poczdamie. Niezapomniana atmosfera w drodze na miejsce i z powrotem, do dziś wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Gutek i Marcin, dzięki za współpracę. Beatko i Krzysztofie, dziękuję za ciasteczka, które uratowały nam życie w drodze powrotnej

ONA TAŃCZY DLA MNIE
Niezapomniana zabawa na weselu Agnieszki i Łukasza z zespołem NOVA.

BUJAJ SIĘ
A oto przykład jak można się świetnie wyluzować.